5 + 1 zdarma! 6 x 800 g Wolf of Wilderness - NOVÉ: Wide Acres - kuracie

5 + 1 zdarma! 6 x 800 g Wolf of Wilderness - Arctic Spirit - sobie

16.59 €

Trendy od obľúbenej spoločnosti Wolf of Wilderness - tento produkt posielame s extra zľavou za 16.59 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

SKU: 4260358511542
Do obchodu

Popis

Wolf of Wilderness

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza od obľúbeného výrobcu Wolf of Wilderness - tento artikel je v tento okamih extra lacno za 16.59 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Každý majiteľ považuje svojho psa za riadneho člena rodiny, nie je teda pochýb o tom, že si psík zaslúži tú najlepšiu výživu. Psy pochádzajú z vlkov, čo ich robí mäsožravcami a všežravcami. To sa navzdory evolúcii po celé roky nezmenilo. Výrobca krmiva Wolf of Wilderness sa pri výrobe krmiva riadi divokým inštinktom vlkov a spracováva len suroviny, ktoré sú súčasťou pôvodnej stravy vlka. Pri výskume týkajúceho sa prírodných stravovacích návykov vlkov bolo zistené, že sa ich strava skladá prevážne z mäsa v kombinácii s lesnými plodmi, korienkami a divokými bylinami. Vlci žijúci vo voľnej prírode nekonzumujú takmer žiadne sacharidy. Naše krmivo preto tiež obsahuje len ich malé množstvo a zároveň neobsahuje obilniny. Receptúra Wold of Wilderness "Wild Hills" sa skladá z minimálne 66 % čerstvého mäsa, ako jediný zdroj bielkovín. Vďaka tomu je krmivo bohaté na bielkoviny a tuky. Naviac je receptúra doplnená o lesné plody, korienky a divoké byliny. Kombinácia brusníc, bazy, malín a ríbezlí v kombinácii s koreňmi púpavy a divokými bylinami ako palina, ľubovník bodkovaný, žihľava, harmanček, rebríček a podbeľ poskytuje životne dôležité látky, živiny a fytochemikálie. Wolf of Wilderness – Divoké a pôvodné! Vysoko kvalitné krmivo "Wolf of Wilderness" v prehľade: 100 % bez obilnín a lepku Vysoký obsah bielkovín S množstvom čerstvého mäsa, minimálne 66 % Vylepšená chuť o lesné plody, korienky a divoké byliny Nízky obsah sacharidov Vhodné tiež pre psov s intoleranciou obilnín Vyrobené v Nemecku Neobsahuje konzervačné látky, farbivá ani ochucovadlá Wolf of Wilderness Adult - "The Taste Of" 100 % bezobilninová receptúra "Vlčie menu", každý druh s 3 zdrojmi proteínu, ktoré sú typické pre región a s bobuľami Plnohodnotné krmivo pre dospelých psov WOLF OF WILDERNESS – divoké a pôvodné! Krmivo Wolf of Wilderness poskytuje zodpovedajúce živiny a spĺňa naše požiadavky na počiatočnú výživu. Využite našu jedniečnú ponuku! Len teraz pri kúpe 6 x 800 g Wolf of Wilderness konzerv pre psy obdržíte z toho 1 konzervu zdarma! Ponuka platí len pre produkt č. 722473. Kompletné krmivo pre dospelých psov všetkých rás a veľkostí. Ďalšie informácie o jednotlivých variantoch obdržíte pod uvedenými odkazmi: Wolf of Wilderness konzervy Wolf of Wilderness Adult The Taste Of konzervy

za cenu 16.59 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce