5 + 1 zdarma! 6 x 70 g Applaws bez obilnin vo vývare alebo v omáčke - kura s kačkou v omáčke

5 + 1 zdarma! 6 x 70 g Applaws bez obilnin vo vývare alebo v omáčke - Treska polak v omáčke

6.59 €

V zľave je od známej značky Applaws - tento hit môžete zohnať v časovej obmedzenej zľave za 6.59 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 5060481897495
Do obchodu

Popis

Applaws

Akostný od známeho výrobcu Applaws - tento artikel čaká na vás za skvelú cenu 6.59 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Applaws Grainfree v omáčke je chutné mokré krmivo pre vašu mačku, ktoré je ideálne ako doplnok vyváženej stravy. Pozostáva z jemných kúskov v lahodnej omáčke a je dostupné v rôznych lahodných príchutiach. Je to bezobilninové krmivo pre mačky, ktoré je vhodné aj pre mačky s alergiami a potravinovou intoleranciou. Bez umelých prísad. Applaws Grainfree v omáčke má nízky obsah tukov a uhľohydrátov a napomáha udržiavať ideálnu hmotnosť. Naviac vďaka vysokému obsahu vlhkosti prispieva aj k dodržiavaniu dostatočného príjmu vody u vášho domáceho tigra. Applaws Grainfree in omáčke 6 x 70 g - stručný prehľad: Doplnkové krmivo pre dospelé mačky Jemné kúsky v omáčke: veľmi chutné, dobre prijímané Bez obilnín: vhodné pre mačky s alergiou a potravinovou intoleranciou Nízky obsah tuku a sacharidov: napomáha udržiavať ideálnu hmotnosť Vysoký obsah vlhkosti: prispieva k dostatočnému príjmu vody 100% prírodný: obsahuje iba filé a vývar, bez umelých prísad Chutný výber: dostupné v rôznych príchutiach Len to najlepšie býva pre vašu mačku dosť dobré? Potom ju rozmaznávajte touto špeciálnou pochúťkou! Applaws Grainfree v vývare ponúka pôžitok prirodzeným spôsobom: Mokré krmivo pre mačky pozostáva výlučne z filé a vývaru; neobsahuje žiadne umelé prísady. Krmivo pre mačky sa vyrába bez obilnín, a preto je vhodné aj pre mačky so zodpovedajúcimi alergiami či potravinovou neznášanlivosťou. Má nízky obsah tukov a sacharidov a napomáha pri udržiavaní ideálnej hmotnosti. Naviac mokré krmivo Applaws Grainfree in Broth prispieva aj k dodržaniu dostatočného príjmu vody u vášho domáceho tigra. Applaws Grainfree vo vývare 6 x 70 g - stručný prehľad: Doplnkové krmivo pre dospelé mačky Vynikajúce filé vo vývare: veľmi chutné, dobre prijímané Bez obilnín: vhodné pre mačky s alergiou a potravinovou intoleranciou Nízky obsah tuku a sacharidov: napomáha udržiavať ideálnu hmotnosť Vysoký obsah vlhkosti: prispieva k dostatočnému príjmu vody 100% prírodné: obsahuje iba filé a vývar, bez umelých prísad Chutný výber: dostupné v rôznych príchutiach Skvelá ponuka! Iba po obmedzenú dobu: teraz pri kúpe 5 konzerv Applaws získate k tomu ďalšie 1 konzervu zdarma! 6 konzerv za cenu 5! Nezabudnite prosím, že sa uvedená ponuka vzťahuje iba na produkt č. 929810.

za cenu 6.59 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce