5 + 1 zdarma! 6 x 400 g Lukullus A Casa - Výdatné kura s bylinkami

5 + 1 zdarma! 6 x 400 g Lukullus A Casa - Jemná kačica s jablkami

7.29 €

Exkluzívny od obľúbenej značky Lukullus - tento produkt máte na dosah ruky za mimoriadne nízku cenu 7.29 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 4062911005259
Do obchodu

Popis

Lukullus

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza od obľúbenej značky Lukullus - tento tovar si môžete nechať doručiť pri práve prebiehajúcej akcii za 7.29 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Krmivo Lukullus A Casa Jemná kačica a teľa s jablkami sa skladá z jemného teľacieho a šťavnatého kačacieho mäsa, v kombinácii s miestnymi superpotravinami: hrášok, jablká a baza. Receptúra je obohatená lososovým a olivovým olejom, ktoré sú prírodným zdrojom omega-3 a omega-6 mastných kyselín. Prírodné a bezobilninové krmivo poskytne vášmu psovi všetky dôležité živiny. Všetky prísady boli šetrne upravené varením tak, aby si krmivo zachovalo vynikajúcu chuť a jedinečnú šťavnatú jemnú konzistenciu. Lukullus A Casa – jedlo, ktoré chutí ako s láskou doma pripravené. Krmivo Lukullus A Casa Šťavnatá morka s rozmarínom sa skladá z výdatného, šťavnatého morčacieho mäsa a lahodného lososa v kombinácii s domácimi superpotravinami: červenou repou, ríbezľami a plodmi arónie. Olej z vlašských orechov dodáva receptúre prírodný zdroj omega-3 a omega-6 mastných kyselín. Bezobilninová a prírodná receptúra dodáva vášmu psovi všetky základné živiny. Všetky prísady sú pomaly varené. To dodáva krmivu vynikajúcu chuť a jedinečnú, šťavnato-mäkkú konzistenciu. Lukullus a Casa – krmivo, ktoré chutí ako pripravené doma a s láskou. Krmivo Lukullus A Casa Výdatné kura s bylinkami sa skladá z jemného kuracieho a jahňacieho mäsa v kombinácii s domácimi superpotravinami: mrkvou, hruškami a čučoriedkami. Borákový olej dodáva receptúre prírodný zdroj omega-3 a omega-6 mastných kyselín. Bezobilninová a prírodná receptúra poskytuje vášmu psovi všetky základné živiny. Všetky prísady sú pomaly varené. To dodáva krmivu vynikajúcu chuť a jedinečnú, šťavnato-mäkkú konzistenciu. Lukullus a Casa – krmivo, ktoré chutí ako pripravené doma a s láskou. Nechajte sa krmivom Lukullus A Casa presvedčiť sami: • Lahodné mokré krmivo pre psov, šetrne pripravené a pomaly varené • Bezobilninová receptúra • Starostlivo vyberané prísady: jemné, výdatné teľacie mäso a šťavnatá kačica • Rozmanitosť chutí: miestna zelenina a ovocie, bylinky a oleje • Šťavnatá jemná konzistencia s viditeľnými kúskami zeleniny a bylinkami pre neobyčajnú chuť a vôňu • Vyrobené v rodinnom podniku, v malom nemeckom mestečku na Dolnom Porýní Lukullus a Casa – krmivo, ktoré chutí ako pripravené doma a s láskou. Využite naší skvelej ponuky! Iba po obmedzenú dobu: teraz pri kúpe 5 konzerv Lukullus A Casa získate k tomu ďalšiu 1 konzervu zdarma! 6 konzerv za cenu 5! Nezabudnite prosím, že sa uvedená ponuka vzťahuje iba na produkt č. 856243.

za cenu 7.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce