44 + 4 zdarma! 48 x 100 g Catessy kúsky - kúsky v želé

44 + 4 zdarma! 48 x 100 g Catessy kúsky - kúsky v želé s miešanou zeleninou

14.59 €

Akostný s akostnou značkou Catessy - tento tovar si môžete nechať dodať výhodne za 14.59 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 4260077046349
Do obchodu

Popis

Catessy

Najpredávanejšie od značky Catessy - tento artikel nakupujte s neuveriteľnou zľavou za 14.59 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Chcete Vašej mačke pri každom kŕmení dopriať nielen vyvážené krmivo, ale taktiež ju rozmaznávať výbornou pochúťkou? Krmivo Catessy pre mačky obsahuje všetky látky dôležité pre zdravý mačací život a navyše chutí výborne. Vďaka množstvu rôznych druhov krmiva môžete Vašej mačke dopriať rozmanitý jedálny lístok. Praktické kapsičky garantujú čerstvú, rozmanitú chuť pri každom kŕmení, rovnako ako jednoduché a čisté porciovanie krmiva. Vášho domáceho tigra môžete kŕmiť stále čerstvým krmivom. Krmivo neobsahuje cukor a je vyrobené v Nemecku. Rozmaznávajte Vašu mačku pri každom kŕmení! Catessy – pohladenie pre Vašu mačku! Využite našu jedinečnú ponuku! Akcia sa vzťahuje iba na tento produkt: teraz pri kúpe 44 kapsičiek Catessy získate ďalšie 4 zdarma! 48 kapsičiek za cenu 44! Nezabudnite prosím, že sa uvedená ponuka vzťahuje iba na produkt č. 831509. Na výber máte z nasledujúcich druhov: 48 x 100 g Catessy kúsky v omáčke: 12 kapsičiek hydinovým mäsom a králikom / s teľacím a morčacím mäsom / s lososom a pstruhom / s hovädzím a morčacím mäsom 48 x 100 g Catessy kúsky v želé: 12 kapsičiek s kuracím a morčacím mäsom / s kačicou a jahňacím / s hovädzím a králikom / s lososom a pstruhom 48 x 100 g Catessy kúsky v želé s miešanou zeleninou: 12 kapsičiek s hovädzím mäsom v paradajkovom želé / s kačacím mäsom v mrkvovom želé / s lososom v špenátovom želé / s kuracím vo vaječnom želé Catessy - pohladenie pre Vašu mačku! Viac informácií o jednotlivých druhoch nájdete na nasledujúcich odkazoch: Catessy kúsky v omáčke Catessy kúsky v želé Catessy kúsky v želé s miešanou zeleninou

za cenu 14.59 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce