4 x 1 kg miešaný balíček bosch Adult - 4 x 1 kg Bosch Adult

4 x 1 kg miešaný balíček bosch Adult - 4 x 1 kg Bosch Adult

9.99 €

V akcii je s pečaťou kvality Bosch High Premium concept - tento produkt doručujeme za bombastickú cenu 9.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

SKU: 4015598008631
Do obchodu

Popis

Bosch High Premium concept

Dnes sme vybrali: pochádzajúce od značky Bosch High Premium concept - tento produkt dodávame vo zľavové akciu za 9.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

bosch Adult je vyvážené krmivo pre dospelých psov s normálnou aktivitou. Pre bosch krmivo pre psov sa používajú iba vybrané zložky a suroviny (napr. hydinové mäso, vajcia, hovädzie, jahňacie mäso, rôzna zelenina, celozrnné obilniny), ktoré sú šetrne spracované na veľmi kvalitné, chutné a dobre stráviteľné krmivo. Komponenty živočíšneho pôvodu pochádzajú výhradne od zvierat, ktoré sú vhodné i pre ľudskú stravu. Vďaka svojmu špecifickému zloženiu je krmivo pre psov bosch Adult vhodné pre citlivých psov. Všetky druhy sa môžu dospelým psom podávať taktiež miešané alebo striedavo - obzvlášť chutné a dobre stráviteľné taktiež pre citlivých psov. Organické väzby zinku (cheláty zinku) vedú k lepšiemu využitiu zinku. Vďaka tomu má metabolizmus psa k dispozícii viac zinku. Zinok je taktiež dôležitý pre peknú kožu a lesklú srsť. Vyvážený pomer esenciálnych mastných kyselín sa postará o vitalitu, peknú kožu a lesklú srsť a podporuje taktiež hlavne prirodzenú obranyschopnosť. Vyvážený obsah rôznych rozpustných vláknin (taktiež frukto-oligosacharidov) stimuluje črevnú flóru psa a postará sa o rovnomerné trávenie. Vybrané suroviny, veľmi starostlivo spracované, sa postarajú o veľmi dobrú stráviteľnosť a dobre tvarovanú stolicu. Špeciálny extrakt z mušlí s vysokým obsahom glukosamínu a chondroitínu podporuje štruktúru a funkciu chrupavky, hlavne v oblasti kĺbov. Lecitín a karnitín majú mnoho funkcií. Zlepšujú predovšetkým funkciu látkovej výmeny, a tým i lepšie využitie energie. Pre ochranu životne dôležitých, ale veľmi citlivých vitamínov a esenciálnych mastných kyselín, je pridávaná do krmiva zmes rôznych tokoferolov prírodného pôvodu, ktoré zaručujú nutnú istotu pre vitamíny a mastné kyseliny. S kvalitným bosch krmivom pre psov máte istotu, že Váš pes dostane správnu a kvalitnú stravu – a to za výnimočne dobrú cenu. Tento balíček obsahuje: 1 x 1 kg bosch Adult hydina proso suché krmivo 2 x 1 kg bosch Adult jahňacie ryža suché krmivo 1 x 1 kg bosch Adult ryba zemiaky suché krmivo Využite naše výhodné špeciálne ponuky. Vyskúšajte práve teraz! Iba po krátku dobu dostanete bosch Adult balíček na vyskúšanie za zvýhodnenú cenu! Upozorňujeme, že táto ponuka je platná iba pre produkt č. 348354! Viac informácií k jednotlivým produktom nájdete tu: bosch Adult Poultry proso bosch Adult Lamb Rice bosch Adult Fish Potato

za cenu 9.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce