4 + 1 zdarma! 5 x Hill's maškrty pre psov - Soft Baked (5 x 220 g)

4 + 1 zdarma! 5 x Hill's maškrty pre psov - Dental Care (5 x 170 g)

21.09 €

Trendy od Hills - tento produkt predávame v jedinečnej akcii za 21.09 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Kategorie: , , ,
Značka: 
SKU: 052742026343
Do obchodu

Popis

Hills

Dnes sme vybrali: od spoločnosti Hills - tento produkt obchodujeme výhodne za 21.09 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Hill's je presvedčený o tom, že každý pes si zaslúži niečo výnimočné. So snackmi pre psov od Hill's Science Plan môžete lásku a vernosť Vášho psa odmeniť s dobrým svedomím. Snackom, ktorý nielenže dobre chutí, ale zároveň podporuje zdravie. Využite našu skvelú ponuku! Iba po obmedzenú dobu: teraz pri kúpe 4 balení maškŕt Hills získate k tomu ďalšie 1 balenie zdarma! 5 balení za cenu 4! Nezabudnite prosím, že sa uvedená ponuka vzťahuje iba na produkt č. 814436. Soft baked snacks Healthy mobility snacks Dental care snacks Hypoallergenic snacks Healthy weight snacks

za cenu 21.09 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce