3

3,8 kg Whiskas 1+ za skvelú cenu! - s jahňacím 3,8 kg

9.29 €

No tak toto je gól: od kvalitnej značky Whiskas - tento artikel nakupujte extra výhodne za 9.29 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5900951258725
Do obchodu

Popis

Whiskas

Príjemné pocity nadväzujúci obľúbenej značky Whiskas - tento artikel odporúčame za perfektnú cenu 9.29 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. No a to sa jednoducho oplatí.

Whiskas 1+ granuly pre mačky sú vyrobené z čerstvého mäsa, obsahujú všetky vitamíny a minerálne látky, ktoré Vaša mačička potrebuje pre dlhý a šťastný život. To jedinečné na granulách Whiskas sú chutné Knackits, neobyčajne chrumkavé s náplňou vo vnútri. Pre mačky sú úplne neodolateľné. Okrem toho predstavuje Whiskas 1+ pre dospelé mačky 100% plnohodnotné krmivo, ktoré udržuje Vášho miláčika spokojného a zdravého. Tvar a textúra granúl podporuje zdravie zubov a ďasien. Jemný abrazívny účinok zamedzí tvorbe zubného kameňa. Zloženie granúl Whiskas 1+ je špeciálne vyvinuté pre podporu zdravia močových ciest. Pridaný vitamín A navyše priaznivo ovplyvňuje zrak a zdravie očí. Whiskas 1+ v prehľade: Plnohodnotné krmivo pre dospelé mačky od 12 mesiacov veku S chutnými plnenými Knackits kúskami: chrumkavé a zároveň mäkké s lahodnou náplňou Podporuje starostlivosť o zuby: jemný abrazívny efekt zamedzuje tvorbe zubného kameňa Pre zdravie močových ciest: podporuje správnu funkciu močových ciest a zabraňuje ochoreniu Pre lepší zrak: zvýšený obsah vitamínu A podporuje zrak Vašej mačky Kvalitné a zdravé prísady: poskytujú Vašej mačke vyváženú stravu Neobsahuje žiadne umelé aromatické prísady Praktický zipsový uzáver: umožňuje opätovné uzavretie po každom kŕmení - granuly zostanú čerstvé po dlhšiu dobu Využite našu jedinečnú ponuku! Len teraz obdržíte 3,8 kg granúl Whiskas 1+ za skvelú cenu! Nezabudnite prosím, že sa táto ponuka vzťahuje len na produkt číslo 564205. Ďalšie informácie o jednotlivých produktoch obdržíte na uvedených odkazoch: Whiskas 1+ kuracie Whiskas 1+ s jahňacím Whiskas 1+ s tuniakom

za cenu 9.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce