3

3,4 kg Concept for Life, 3 kg + 400 g zdarma! - Outdoor Cats

14.99 €

Váš obľúbený produkt, od kvalitného výrobcu Concept for Life - tento artikel sa na vás teší vo výpredajové akciu za 14.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. No a to sa jednoducho oplatí.

SKU: 4260358512341
Do obchodu

Popis

Concept for Life

Trendy od populárnej značky Concept for Life - tento produkt dodávame extra výhodne za 14.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Concept for Life je jedinečný nutričný koncept, podľa ktorého sú v centre pozornosti individuálne potreby každého jedinca v jednotlivých fázach života. S Concept for Life krmivom dostane Vaša mačka stravu na mieru, dokonale prispôsobenú jej životu, veku a špeciálnym potrebám. Concept for Life je určený pre všetkých, ktorí si chcú byť istí optimálnou všestrannou staroslivosťou o svoju mačku. Concept for Life - vytvorené na mieru pre život! Všetky druhy krmiva obsahujú dôležité ingrediencie ako je Stay-Clean™-Komplex s rýchlo rozpustným vitamínom C redukujúce tvorbu zubného kameňa, ďalej Vitamín-B-Komplex pre lesklú srsť a zdravú kožu. Rastlinné vlákna z ľanového semienka, lignocelulózy a repných odrezkov povzbudzujú činnosť čriev a podporujú tak prirodzené vylučovanie strávených chlupov. Dochádza tak k redukcii tvorby chumáčikov chlupov v žalúdku. Kalórie a nutričný obsah krmiva je prispôsobený potrebám mačiek v každej fáze života. Výhody krmiva v prehľade: Vyvážený pomer živín: Receptúra obsahuje všetky dôležité vitamíny, bielkoviny, mastné kyseliny a balastné látky, ktoré mačka k životu potrebuje. Udržanie optimálnej hmotnosti: Obsah kalórií zodpovedá energetickej spotrebe mačky s bežnou aktivitou a napomáha tak udržovať optimálnu hmotnosť. Redukcia tvorby bezoárov: Kombinácia prírodných vláken (ľanové semienko, repné rezky a lignocelulóza)podporuje činnosť čriev a prispieva tak k redukcii bezoárov a k ľahšiemu vylučovaniu strávených chlpov. Zdravé močové cesty: Obsah DL-methioninu a vyvážený pomer minerálov prispieva k zdraviu močových ciest. Zdravý chrup: Stay-Clean™-komplex s rýchle rozpustným vitamínom C redukuje tvorbu povlaku a zubného kameňa. Špeciálne rastlinné vlákna podporujú mechanické čistenie chrupu. Zdravá koža a srsť: Vitamín-B-komplex v kombinácii s meďou, organicky viazaným zinkom a cennými omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami pozitívne ovplyvňujú kvalitu srsti a kože. Redukcia nepríjemného pachu stolice: Prírodný výťažok z rastliny Yucca schidigera pomáha redukovať nepríjemné pachy. vysoký podiel mäsa ryža ako zdroj zdravých sacharidov - krmivo neobsahuje pšenicu, kukuricu ani sóju obsahuje taurín Concept for Life je jedinečné, vedecky vyvinuté diétne krmivo pre všestranný život mačky. Concept for Life – vyvinuté pre zdravý život! Využite našu skvelú ponuku! Len teraz pri kúpe 3 kg granúl Concept for Life obdržíte ďalších 400 g k tomu zdarma! Nezabudnite, prosím, že sa uvedená ponuka vzťahuje len na produkt č. 572836. Viac informácií o jednotlivých produktoch obdržíte na uvedenom odkaze: Concept for Life granuly

za cenu 14.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce