3

3,4 kg Concept for Life, 3 kg + 400 g zdarma! - Indoor Cats

14.99 €

No a toto chcete: od obľúbeného výrobcu Concept for Life - tento produkt dodávame vo výhodnej akcii za 14.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?

SKU: 4260358512327
Do obchodu

Popis

Concept for Life

Príjemné pocity nadväzujúci so známou značkou Concept for Life - tento artikel odporúčame za mimoriadne nízku cenu 14.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Concept for Life je jedinečný nutričný koncept, podľa ktorého sú v centre pozornosti individuálne potreby každého jedinca v jednotlivých fázach života. S Concept for Life krmivom dostane Vaša mačka stravu na mieru, dokonale prispôsobenú jej životu, veku a špeciálnym potrebám. Concept for Life je určený pre všetkých, ktorí si chcú byť istí optimálnou všestrannou staroslivosťou o svoju mačku. Concept for Life - vytvorené na mieru pre život! Všetky druhy krmiva obsahujú dôležité ingrediencie ako je Stay-Clean™-Komplex s rýchlo rozpustným vitamínom C redukujúce tvorbu zubného kameňa, ďalej Vitamín-B-Komplex pre lesklú srsť a zdravú kožu. Rastlinné vlákna z ľanového semienka, lignocelulózy a repných odrezkov povzbudzujú činnosť čriev a podporujú tak prirodzené vylučovanie strávených chlupov. Dochádza tak k redukcii tvorby chumáčikov chlupov v žalúdku. Kalórie a nutričný obsah krmiva je prispôsobený potrebám mačiek v každej fáze života. Výhody krmiva v prehľade: Vyvážený pomer živín: Receptúra obsahuje všetky dôležité vitamíny, bielkoviny, mastné kyseliny a balastné látky, ktoré mačka k životu potrebuje. Udržanie optimálnej hmotnosti: Obsah kalórií zodpovedá energetickej spotrebe mačky s bežnou aktivitou a napomáha tak udržovať optimálnu hmotnosť. Redukcia tvorby bezoárov: Kombinácia prírodných vláken (ľanové semienko, repné rezky a lignocelulóza)podporuje činnosť čriev a prispieva tak k redukcii bezoárov a k ľahšiemu vylučovaniu strávených chlpov. Zdravé močové cesty: Obsah DL-methioninu a vyvážený pomer minerálov prispieva k zdraviu močových ciest. Zdravý chrup: Stay-Clean™-komplex s rýchle rozpustným vitamínom C redukuje tvorbu povlaku a zubného kameňa. Špeciálne rastlinné vlákna podporujú mechanické čistenie chrupu. Zdravá koža a srsť: Vitamín-B-komplex v kombinácii s meďou, organicky viazaným zinkom a cennými omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami pozitívne ovplyvňujú kvalitu srsti a kože. Redukcia nepríjemného pachu stolice: Prírodný výťažok z rastliny Yucca schidigera pomáha redukovať nepríjemné pachy. vysoký podiel mäsa ryža ako zdroj zdravých sacharidov - krmivo neobsahuje pšenicu, kukuricu ani sóju obsahuje taurín Concept for Life je jedinečné, vedecky vyvinuté diétne krmivo pre všestranný život mačky. Concept for Life – vyvinuté pre zdravý život! Využite našu skvelú ponuku! Len teraz pri kúpe 3 kg granúl Concept for Life obdržíte ďalších 400 g k tomu zdarma! Nezabudnite, prosím, že sa uvedená ponuka vzťahuje len na produkt č. 572836. Viac informácií o jednotlivých produktoch obdržíte na uvedenom odkaze: Concept for Life granuly

za cenu 14.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce