3 kg Concept for Life granuly + 24 x 85 g kapsičky - Sterilised Mixpaket

27.99 €

Limitovaná edícia produktu od značky Concept for Life - tento artikel sa na vás teší v jedinečnej akcii za 27.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

SKU: 4260358512389
Do obchodu

Popis

Concept for Life

Spokojnosť prinášajúci od kvalitnej značky Concept for Life - tento produkt máte na dosah ruky v jedinečnej akcii za 27.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Concept for Life je jedinečné krmivo pre mačky s vedecky podloženým konceptom, ktorý je vhodný v každej životnej fáze Vašej mačky. Mokré a suché krmivo tvorí základ potravy každej mačky a ponúka vyvážený obsah živín, čo je základ dlhého a aktívneho života Vašej mačky. Hlavnou prísadou rady Concept for Life sú vybrané kúsky mäsa, čo spoločne s kvalitnými a funkčnými surovinami a skvele vyváženými živinami tvorí ideálne krmivo pre mačky. Naviac je dobre stráviteľné. Jedinečná a komplexné receptúra mokrého krmiva sa postará o zdravie Vašej mačky v každom veku. Miešané balenie pre optimálnu stravy obsahuje nasledujúce druhy: 24 x 85 g Concept for Life All Cats - v omáčke + 3 kg All Cats granuly: Vysoko kvalitné krmivo špeciálne pre dospelé mačky od 1. roku života s ideálnou váhou. Dobre stráviteľný proteín sa postará o dokonalú akceptáciu. 24 x 85 g Concept for Life Sterilised Cats - v omáčke + 3 kg Sterilised Cats granuly: Pre kastrované mačky od 1 roku, s vyváženým pomerom energie, napomáha udržať optimálnu hmotnosť. 24 x 85 g Concept for Life Sensitive Cats - v omáčke + 3 kg Sensitive Cats granuly: Pre citlivé mačky s citlivým zažívaním od 1 roku veku. 24 x 85 g Concept for Life Light - v omáčke + 3 kg Light granuly: Pre mačky s nadváhou alebo so sklonmi k nadváhe. redukované kalórie a zvýšený obsah proteínov. Obsahuje L-karnitín & extrakt z mušlí pre chrupavky a kĺby. 24 x 85 g Concept for Life Kitten - v omáčke + 3 kg Kitten granuly: Pre mačiatka vo veku 2. - 12. mesiacov a gravidné alebo dojčiace mačky. 24 x 85 g Concept for Life All Cats 10+ - v omáčke + 3 kg All Cats 10+ granuly: PPre staršie mačky od 10. roku veku, primeraný pomer energie. Obsahuje fosfor a extrakt z mušlí pre lepšie chrupavky a kĺby. Krmivo Concept for Life - prehľad: Vyvážený pomer živín: Receptúra obsahuje všetky dôležité vitamíny, bielkoviny, mastné kyseliny a balastné látky, ktoré mačka k životu potrebuje. Dobre prijímané: Textúra i rozmer sú ideálne, naviac v kombinácii s chutnou omáčkou, preto mačkám skutočne chutí. Vyvinuté v spolupráci so zverolekármi Obsahuje esenciálny taurín Bez sóje, cukru, stabilizátorov chuti a konzervačných látok, aby sa mačka cítila skvele Vyskúšajte teraz výhodné balenie! Pri kúpe 3 kg Concept for Life granúl podľa Vášho výberu získate 24 x 85 g kapsičiek Concept for Life pre optimálnu skladbu stravy! Podrobné informácie k jednotlivým produktom nájdete tu: Concept for Life - All Cats granuly Concept for Life - All Cats v omáčke Concept for Life - Sterilised Cats granuly Concept for Life - Sterilised Cats v omáčke Concept for Life - Sensitive Cats granuly Concept for Life - Sensitive Cats v omáčke Concept for Life - Light granuly Concept for Life - Light v omáčke Concept for Life - Kitten granuly Concept for Life - Kitten v omáčke Concept for Life - All Cats 10+ granuly Concept for Life - All Cats 10+ v omáčke Concept for Life – šitý na mieru pre život.

za cenu 27.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce