24 x 85 g Royal Canin miešané balenie želé a omáčka - Ageing +12 v omáčke a želé

24 x 85 g Royal Canin miešané balenie želé a omáčka - Sterilized v omáčke a želé

19.99 €

V akcii je práve teraz so známou značkou Royal Canin - tento produkt objednáte s unikátnou zľavou za 19.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 9003579311301
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Hit z katalógu: od obľúbenej spoločnosti Royal Canin - tento tovar si môžete kúpiť vo výpredajové akciu za 19.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Pre krmivá značky Royal Canin 100% platí, že v ich receptúrach výrobca zohľadnil všetky parametre ako je vek, plemeno, stavba tela a ďalšie individuálne zvláštnosti. Vaše obľúbené krmivá sú teraz dostupné vo výhodnom balení 24 x 85 g (12 x v omáčke a 12 x v želé!) Royal Canin Instinctive v omáčke a želé: krmivo vhodné pre dospelé mačky od 1 roku veku Royal Canin Kitten Instinctive v omáčke a želé: krmivo určené pre mačiatka v 2. rastovej fáze (4 - 12 mesiacov) - malé mačičky porastú teraz o niečo pomalšie Royal Canin Instinctive +7 v omáčke a želé: špeciálna formula pre mačacích seniorov od 7 roku veku, zmierňuje prvé príznaky starnutia Royal Canin Intense Beauty v omáčke a želé: toto krmivo pre krásnu srsť prispieva k zdraviu citlivej kože dospelých mačiek (od 1 roku veku) Royal Canin Sterilized v omáčke a želé: krmivo pre dospelé, kastrované mačky od 1 roku veku, znížená koncentrácia minerálnych látok, ktoré môžu vytvárať močové kamene Royal Canin Ultra Light v omáčke a želé: krmivo pre dospelé mačky (od 1 roku veku) pre prevenciu nadváhy Royal Canin Ageing +12 v omáčke a želé: špeciálne krmivo pre mačacích seniorov od 12 rokov veku Vyvážený pomer živín: zdravá výživa s vyváženým pomerom živín obsahuje špeciálne formule rešpektujúce životné fázy a individuálne zvláštnosti zvieraťa. V podstate znamená optimálne rozdelenie, ktoré je dodávané prostredníctvom živín, teda optimálny pomer medzi bielkovinami, tuky a sacharidy. Pomer týchto živín je rozdielny v rôznych vekových fázach, ale závisí tiež na fyzickom stave zvieraťa (napr. gravidita, dojčenie)

za cenu 19.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce