24 x 85 g Royal Canin miešané balenie želé a omáčka - Ageing +12 v omáčke a želé

24 x 85 g Royal Canin miešané balenie želé a omáčka - Ageing +12 v omáčke a želé

19.99 €

Práve je za dobrú cenu originálne od labelu Royal Canin - tento artikel je v tento okamih za úžasnú cenu 19.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 9003579310175
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Kvalitný kvalitné značky Royal Canin - tento artikel musíte mať v hustej akciu za 19.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neplaťte inde viac než musíte.

Pre krmivá značky Royal Canin 100% platí, že v ich receptúrach výrobca zohľadnil všetky parametre ako je vek, plemeno, stavba tela a ďalšie individuálne zvláštnosti. Vaše obľúbené krmivá sú teraz dostupné vo výhodnom balení 24 x 85 g (12 x v omáčke a 12 x v želé!) Royal Canin Instinctive v omáčke a želé: krmivo vhodné pre dospelé mačky od 1 roku veku Royal Canin Kitten Instinctive v omáčke a želé: krmivo určené pre mačiatka v 2. rastovej fáze (4 - 12 mesiacov) - malé mačičky porastú teraz o niečo pomalšie Royal Canin Instinctive +7 v omáčke a želé: špeciálna formula pre mačacích seniorov od 7 roku veku, zmierňuje prvé príznaky starnutia Royal Canin Intense Beauty v omáčke a želé: toto krmivo pre krásnu srsť prispieva k zdraviu citlivej kože dospelých mačiek (od 1 roku veku) Royal Canin Sterilized v omáčke a želé: krmivo pre dospelé, kastrované mačky od 1 roku veku, znížená koncentrácia minerálnych látok, ktoré môžu vytvárať močové kamene Royal Canin Ultra Light v omáčke a želé: krmivo pre dospelé mačky (od 1 roku veku) pre prevenciu nadváhy Royal Canin Ageing +12 v omáčke a želé: špeciálne krmivo pre mačacích seniorov od 12 rokov veku Vyvážený pomer živín: zdravá výživa s vyváženým pomerom živín obsahuje špeciálne formule rešpektujúce životné fázy a individuálne zvláštnosti zvieraťa. V podstate znamená optimálne rozdelenie, ktoré je dodávané prostredníctvom živín, teda optimálny pomer medzi bielkovinami, tuky a sacharidy. Pomer týchto živín je rozdielny v rôznych vekových fázach, ale závisí tiež na fyzickom stave zvieraťa (napr. gravidita, dojčenie)

za cenu 19.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce