24 x 800 g zoolove konzervy pre psov - Trio di Carne

24 x 800 g zoolove konzervy pre psov - Trio di Carne

35.99 €

Hit poslednej doby, s akostnou značkou zoolove - tento artikel neprepásnite s extra zľavou za 35.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4260358510910
Do obchodu

Popis

zoolove

Obľúbený produkt s osvedčenou značkou zoolove - tento tovar zakúpite za výhodnú cenu 35.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Zoolove mokré krmivo pre psov, druhy Trio di Carne, hydina a zverina, z exkluzívnej zoolove kolekcie je veľmi kvalitné prémiové, mokré krmivo zo 100% čerstvého mäsa a vnútorností. Chutné, mäsové krmivo, ktoré má Váš maznáčik rád! Naviac je bez obilnín a bez lepku. Pokiaľ chcete dať svojmu psovi niečo dobré a kŕmiť ho vhodným jedlom. Vhodnosť krmiva je veľmi dôležitá pre blaho a zdravie Vášho psa. To znamená i prispôsobenie krmiva špecifickým potrebám psov a zabezpečenie vyváženej stravy. K tomu nepatrí len receptúra krmiva, ale je rozhodujúca aj kvalita jednotlivých surovín. Mäso je pre psov veľmi ľahko stráviteľné a zužitkovateľné, preto je v zoolove mokrom krmive pre psov presne to, 100% čerstvé mäso a vnútornosti! Cukor, obilniny ani sója neboli pridané, preto je toto krmivo vhodné i pre psov citlivých na krmivo a s alergiami. Tiež vďaka malému množstvu surovín má toto krmivo veľmi nízky alergénny potenciál. Pre najlepšiu chuť mäsa, rovnako ako obsah dôležitých živín, poskytuje starostlivá príprava zoolove mokrého krmiva pre psov. Prídavok ľanového oleja má pozitívny vplyv na zdravie kože a srsti i preto, že ľanové semienko je veľmi bohaté na nenasýtené mastné kyseliny omega-3. Zoolove mokré krmivo pre psov bolo vyrobené v Nemecku a je celkom bez umelých prísad, ako sú farbivá, arómy alebo konzervačné látky. Zároveň pomáhate zvieratám v núdzi - z každého zakúpeného produktu venuje zoohit 10% z predajnej ceny na zvieraciu organizáciu: kompletné krmivo pre psov všetkých rás zoolove mokré krmivo je zaručene pripravené zo 100 % s čerstvého mäsa. Starostlivé spracovanie zachováva zdravé živiny a jemnú chuť mäsa. zoolove mokré krmivo pre psov sa skladá z unikátnej mäsovej zmesi s celkovým obsahom mäsa vo výške najmenej 70%. ľahko stráviteľné a dobre zužitkovateľné zoolove je samozrejme bez obilnín a bez lepku. zoolove psie krmivo bolo pripravené bez chemických prísad ako sú arómy, farbivá alebo konzervačné látky. starostlivá príprava veľmi kvalitných surovín: zaisťuje zachovanie takmer všetkých živín a jemnú chuť mäsa s ľanovým olejom: veľmi bohatý na nenasýtené mastné kyseliny vyrobené v Nemecku Miešané balenie obsahuje: 12 x 800 g zoolove konzerva Trio di Carne 6 x 800 g zoolove konzerva s hydinovým mäsom 6 x 800 g zoolove konzerva so zverinovým mäsom Táto ponuka je len pod objednávacím číslom 472987. Podrobnejšie informácie o zoolove mokrom krmive pre psov nájdete tu: zoolove konzerva Trio di Carne zoolove konzerva s hydinovým mäsom zoolove konzerva so zverinovým mäsom zoolove – malý vklad, veľký dopad!

za cenu 35.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce