20% zľava! Hill 'Science Plan granuly za skvelú cenu! - Mature Adult Senior Light (2.5 kg)

11.79 €

Hit z katalógu: populárneho výrobcu Hill's Science Plan - tento artikel je v tento okamih v bombastické akcii za 11.79 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. No a to sa jednoducho oplatí.

Kategorie: , , ,
SKU: 052742017211
Do obchodu

Popis

Hill's Science Plan

Ponuka pre vás: od značky Hill's Science Plan - tento artikel odporúčame v časovej obmedzenej zľave za 11.79 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Neplaťte inde viac než musíte.

Krmivá Hill's Science Plan pre psov obsahujú zložky len tej najvyššej kvality a sú veľmi dobre stráviteľné. Preto sú granule Hill's sú často využívané a odporúčané zverolekármi. Firma Hill´s ponúka produkty nielen pre psov v rôznych životných fázach, ale aj pre psov so špeciálnymi výživovými potrebami, napr. Hill's Sensitive Skin pomáha pri problémoch s citlivou kožou Skvelá ponuka! Iba po obmedzenú dobu: teraz pri kúpe vybraných balení Hills získate skvelú zľavu! Nezabudnite prosím, že sa uvedená ponuka vzťahuje iba na produkt č. 932118.

za cenu 11.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce