20% zľava! Hill 'Science Plan granuly za skvelú cenu! - Mature Adult 7+ Small & Miniature (1.5 kg)

8.59 €

Špičkový tovar, od obľúbeného výrobcu Hill's Science Plan - tento artikel pořizujte za bombastickú cenu 8.59 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Kategorie: , , ,
SKU: 052742282602
Do obchodu

Popis

Hill's Science Plan

Limitovaná edícia produktu s pečaťou kvality Hill's Science Plan - tento artikel je tu pre vás pri likvidácii skladu za neprekonateľných 8.59 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Krmivá Hill's Science Plan pre psov obsahujú zložky len tej najvyššej kvality a sú veľmi dobre stráviteľné. Preto sú granule Hill's sú často využívané a odporúčané zverolekármi. Firma Hill´s ponúka produkty nielen pre psov v rôznych životných fázach, ale aj pre psov so špeciálnymi výživovými potrebami, napr. Hill's Sensitive Skin pomáha pri problémoch s citlivou kožou Skvelá ponuka! Iba po obmedzenú dobu: teraz pri kúpe vybraných balení Hills získate skvelú zľavu! Nezabudnite prosím, že sa uvedená ponuka vzťahuje iba na produkt č. 932118.

za cenu 8.59 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce