20% Zľava! FURminator pre psov - Dlhosrsté plemena - šírka hrebeňa 3

20% Zľava! FURminator pre psov - Krátkosrsté plemena - šírka hrebeňa 9,6 cm L

27.19 €

V akcii je od populárneho výrobcu FURminator - tento produkt ponúkame v hustej akciu za 27.19 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4048422141105
Do obchodu

Popis

FURminator

Veľmi žiadaný produkt, populárneho výrobcu FURminator - tento produkt obchodujeme za perfektnú cenu 27.19 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Originálna kefa furminátor odstraňuje uvoľnené chlpy a redukuje tým pĺznutie psa až o 90%. S furminátorom vyčešete spodnú srsť Vášho miláčika bez toho, aby ste poškodili kryciu srsť. Výsledkom pravidelného používania furminátoru je zdravá a lesklá srsť Vášho psa. Či už pre krátkosrstých, dlhosrstých, malých alebo veľkých psov - tu nájdete ten správny furminátor pre starostlivosť o srsť Vášho psa. Skvelá ponuka! Iba po obmedzenú dobu: teraz pri kúpe Furminátor pre psov získate 20% zľavu! Nezabudnite prosím, že sa uvedená ponuka vzťahuje iba na produkt č. 855297.

za cenu 27.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce