20% zľava! 6 x 50 g Gourmet Mon Petit s rybou

1.89 €

Ponuka pre vás: s trendy značkou Gourmet - tento tovar si môžete zakúpiť v sezónne zľave za 1.89 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 7613034580801
Do obchodu

Popis

Gourmet

Obľúbený produkt od originálneho výrobcu Gourmet - tento hit nájdete v akcii za 1.89 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Gourmet Mon Petit je lahodné vlhké krmivo pre dospelé mačky. Šťavnaté kúsky mäsa alebo ryby v chutnej omáčke sú potešením pre každú mačku. Vďaka malým porciám vo vrecúškach má Váš miláčik každý deň na výber z niekoľkých druhov a príchutí. Rôzne druhy taktiež zaisťujú pestrosť stravy. Gourmet Mon Petit je vyvážený pomerom všetkých dôležitých živín, vitamínov a minerálov nevyhnutných pre zdravú výživu. Každý multipack obsahuje tri rozličné druhy. Gourmet Mon Petit v prehľade: Chutné vlhké krmivo pre dospelé mačky S lahodným mäsom rybou: obsiahnuté kúsky pre neodolateľné potešenie chuťových buniek V šťavnatej omáčke: pre aromatické potešenie Rozmanitosť chutí: pre pestrú stravu Vyvážené a holistické: bohaté na vitamíny, minerálne látky a živiny pre zdravý mačací život Malé vrecúška: každé vrecúško obsahuje jednu porciu - pre zachovanie čerstvosti Skvelá ponuka! Iba po obmedzenú dobu: teraz pri kúpe 6 x 50 g Gourmet Mon Petit získate skvelú zľavu 20%! Nezabudnite prosím, že sa uvedená ponuka vzťahuje iba na produkt č. 868211.

za cenu 1.89 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce