20% zľava! 6 x 50 g Gourmet Mon Petit s hydinovým

1.89 €

Dnes sme vybrali: s pečaťou kvality Gourmet - tento produkt predávame v časovej obmedzenej zľave za 1.89 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 7613034581266
Do obchodu

Popis

Gourmet

Urobte si radosť: od kvalitného výrobcu Gourmet - tento artikel sa na vás teší s unikátnou zľavou za 1.89 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Gourmet Mon Petit je lahodné vlhké krmivo pre dospelé mačky. Šťavnaté kúsky mäsa alebo ryby v chutnej omáčke sú potešením pre každú mačku. Vďaka malým porciám vo vrecúškach má Váš miláčik každý deň na výber z niekoľkých druhov a príchutí. Rôzne druhy taktiež zaisťujú pestrosť stravy. Gourmet Mon Petit je vyvážený pomerom všetkých dôležitých živín, vitamínov a minerálov nevyhnutných pre zdravú výživu. Každý multipack obsahuje tri rozličné druhy. Gourmet Mon Petit v prehľade: Chutné vlhké krmivo pre dospelé mačky S lahodným mäsom rybou: obsiahnuté kúsky pre neodolateľné potešenie chuťových buniek V šťavnatej omáčke: pre aromatické potešenie Rozmanitosť chutí: pre pestrú stravu Vyvážené a holistické: bohaté na vitamíny, minerálne látky a živiny pre zdravý mačací život Malé vrecúška: každé vrecúško obsahuje jednu porciu - pre zachovanie čerstvosti Skvelá ponuka! Iba po obmedzenú dobu: teraz pri kúpe 6 x 50 g Gourmet Mon Petit získate skvelú zľavu 20%! Nezabudnite prosím, že sa uvedená ponuka vzťahuje iba na produkt č. 868211.

za cenu 1.89 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce