20 l Catsan podstielka + 48 x 100 g Whiskas Junior kapsičky za skvelú cenu! - 20 l Catsan Natural podstielka + 48 x 100 g Whiskas Junior kapsičky

20 l Catsan podstielka + 48 x 100 g Whiskas Junior kapsičky za skvelú cenu! - 20 l Catsan Natural podstielka + 48 x 100 g Whiskas Junior kapsičky

32.29 €

Najpredávanejšie s trendy značkou Catsan - tento hit môžete zohnať v hustej akciu za 32.29 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 4008429117152
Do obchodu

Popis

Catsan

Prestížny od populárneho výrobcu Catsan - tento produkt ponúkame po zľave za 32.29 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Hygienická čistota a skvelý pocit k tomu, všetko úplne bez umelých vôní a látok: s produktom Catsan natural zakupujete extra savé hrudkujúce stelivo, ktoré je vyrobené z čisto prírodných látok a z návštevy toalety sa stane príjemná záležitosť pre Vás aj Vašu mačku. Catsan Natural je stelivo, ktoré veľmi dobre saje aj hrudkuje , a je vyrobené 100% iba z prírodných rastlinných vlákien. Je vhodné pre každého, komu leží na srdci životné prostredie, lebo stelivo je úplne biologicky odbúrateľné. Z prírodného, pachy pohlcujúceho steliva budete profitovať Vy aj Vaša mačka. Nepríjemné pachy sú okamžite uzamknutú vnútri hrudiek, ktoré sú tvorené rýchlo a efektívne, teda vlastne v okamihu, keď sa Váš miláčik vyprázdni. Hrudky potom jednoducho odstránite pomocou lopatky, takže toaleta sa zase skvie čistotou. Mačky milujú čistotu a vedia - rovnako ako panička s pánom - že chcú nielen hygienu na svojej toalete, ale aj prírodnú vôňu steliva. Zároveň chcú mať pohodlie, preto je stelivo Catsan Natural veľmi šetrné aj k citlivým mačacím labkám. Catsan Natural - prehľad: Hrudkujúce stelivo pre mačky 100% prírodné:vyrobené z čisto prírodných vlákien 100% biologicky odbúrateľné: možno triediť do bioodpadu Extra savé: rýchlo tvorí pevné hrudky, ktoré možno jednoducho odstrániť Proti nepríjemným pachom: príjemná vôňa, uzamyká nepríjemné pachy vnútri hrudiek Mäkké: príjemné pre mačacie labky Whiskas Junior klasický výber je krmivo, ktorého príprava je veľmi šetrná a starostlivá. Najdôležitejšie pri zostavovaní krmiva Whiskas Junior v kapsičke je láska k zvieratám a zohľadňovanie špecifických potrieb malých mačiek vo veku do 1 roku. V krmive Whiskas Junior sú obiahnutné živiny a vitamíny, ktoré sú nevyhnutné pre dobrý vývoj zdravia a sily dospievajúcich mačiek. Whiskas Junior obsahuje veľké množstvo vápnika, vďaka ktorému je zapezpečená pevná stavba kostí, odolnosť a sila zubov. Obranyschopnosť organizmu je podporovaná vitamínami A, B a E a minerálnymi látkami. Zdravý rast je zaisťovavný koncentrovanou energiou a stráviteľnými bielkovinami. Väčšie potešenie pre Vašu mačku: Chutnejšie! skvelá aróma Whiskas ostáva zachovaná vďaka chutným surovinám v kapsičkách Whiskas a šetrnému vareniu - pre lepší zážitok z chuti pri každom kŕmení. Čerstvejšie! s každou čerstvo otvorenou kapsičkou je zabezpečená lepšia chuť a pôžitok Mnohotvárnejšie! Whiskas kapsičky obsahujú rôzne variácie, ktoré zabezpečia obmenu krmiva Vašej mačky každé ráno, naobed a večer Praktické pre Vás: Množstvo krmiva v každej kapsičke Whiskas je optimálne na 1 porciu. Vďaka tomu nevzniká odpad z nezjedeného krmiva, ktoré musí byť uchovávané v chladničke Použitie je jednoduché a čisté - stačí otvoriť, naservírovať do misky a hotovo. Praktické uchovávanie kapsičiek Whiskas. Skvelá ponuka! Iba po obmedzenú dobu: teraz pri kúpe 20 l Catsan podstielky získate k tomu 48 kapsičiek Whiskas Junior za skvelú cenu! Nezabudnite prosím, že sa uvedená ponuka vzťahuje iba na produkt č. 942919.

za cenu 32.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce