20 kg Lillebro pre voľne žijúce vtáctvo za skvelú cenu! - 20 kg bez šupiek

20 kg Lillebro pre voľne žijúce vtáctvo za skvelú cenu! - 20 kg

17.99 €

Exkluzívny od Lillebro - tento artikel pořizujte pri likvidácii skladu za neprekonateľných 17.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Kategorie: , , ,
Značka: 
SKU: 4260358512877
Do obchodu

Popis

Lillebro

Diskontný od výrobcu Lillebro - tento produkt objednáte s výnimočnou zľavou za 17.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Neplaťte inde viac než musíte.

Prírodná ponuka krmiva pre mnoho druhov voľne žijúcich vtákov je stále nižšia, obzvlášť v mestách. Preto by sa mali po celý rok vtáci dokrmovať vyváženou zmesou vybraných semienok a zŕn. Lillebro je kvalitná zmes semienok a zŕn, ktoré umožnia vtákom zdravú výživu. Lillebro krmivo pre voľne žijúce vtáky je samozrejme testované na ambróziu. Chráňte miesto kŕmenia proti vetru, dažďu a snehu a pravidelne ho čistite. Lillebro krmivo pre voľne žijúce vtáky je veľmi obľúbené a je vhodné pre celoročné kŕmenie. Vybrať si môžete varianty 20 kg: So šupkami: z rôznych druhov obilnín, semienok a energetických orieškov pre výživu, kontrolované na ambróziu Bez šupiek: z vysoko kvalitných semien a zŕn, na celoročné kŕmenie, nezanecháva odpad - vhodné na terasu alebo balkón Využite našu skvelú ponuku! Len teraz obdržíte 20 kg krmiva Lillebro pre voľne žijúce vtáctvo za skvelú cenu! Nezabudnite prosím, že sa uvedená ponuka vzťahuje len na produkt č. 547210! Ďalšie informácie o jednotlivých produktoch obdržíte na uvedených odkazoch: Lillebro so šupkami Lillebro bez šupiek

za cenu 17.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce