20 + 4 zdarma! 24 x 100 g Almo Nature BioOrganic Maintenance  Kura & zelenina

20 + 4 zdarma! 24 x 100 g Almo Nature BioOrganic Maintenance Hovädzie & zelenina

17.59 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, od popredného výrobcu Almo Nature Daily Menu - tento hit môžete získať za bombastickú cenu 17.59 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 8001154120578
Do obchodu

Popis

Almo Nature Daily Menu

Hit z katalógu: pochádzajúce od značky Almo Nature Daily Menu - tento tovar si môžete nechať doručiť za mimoriadne nízku cenu 17.59 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. No a to sa jednoducho oplatí.

Almo Nature BioOrganic Maintenance (predtým: Almo Nature Daily Menu Bio Pâté) doplnkové krmivo vyrobené zo zložiek, ktoré pochádzajú výhradne z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva. Je teda garantované, že vybrané ingrediencie neobsahujú žiadne chemické rezíduá, pesticídy a neboli geneticky modifikované. Vďaka tomu máte istotu, že Váš psík dostane naprosto prírodnú paštétu. Pri výrobe bolo tiež upustené od pridania umelých prísad, ako sú farbiva, stimulátory a zvýrazňovače chuti. To umožňuje Vášmu štvornohému priateľovi vychutnať si plnú a prirodzenú chuť vybraných ingrediencií. Vyvážená receptúra obsahuje cenné vitamíny a minerálne látky. Tie sa postarajú o dôležité výživové látky, ktoré podporujú zdravie Vášho psa. Zloženie je jasné a transparentné, takže si môžete byť vždy istí, čo Váš psík dostane! Almo Nature BioOrganic Maintenance 24 x 100 g v prehľade: doplnok stravy pre dospelých psov BioOrganic: z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva z prémiových bio prísad (mäso, cereálie, zelenina) bez pesticídov a chemických rezíduí bez genetickej modifikácie prísad vyvážená receptúra: s vitamínmi a minerálmi bez umelých konzervantov, zvýrazňovačov chuti, atraktantov, farbív a farbív chutné a dobre prijímané ÖKO - certifikovaná pečať: DE-BY-006 Skvelá ponuka! Iba po obmedzenú dobu: teraz pri kúpe 20 mištičiek značky Almo Nature získate ďalšie 4 mištičky k tomu zdarma! 24 mištičiek za cenu 20! Nezabudnite prosím, že sa uvedená ponuka vzťahuje iba na produkt č. 804676.

za cenu 17.59 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce