2 x viac zooBodov: 6

2 x viac zooBodov: 6,5 kg Purizon granuly Adult jeleň & ryba

39.99 €

Akostný kvalitné značky Purizon - tento produkt ponúkame pri časovo obmedzenej akcii za 39.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4260535818532
Do obchodu

Popis

Purizon

Tradičný bestseller, čo nám vyrába Purizon - tento produkt máte na dosah ruky v neopakovateľnej akcii za 39.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Purizon premium krmivo pre mačky ponúka nasledujúce výhody: 70 % vybrané druhy mäsa a rýb 30 % ovocie, zelenina a byliny 0 % obilie Vysoký obsah bielkovín od 44 % Vysoký obsah kvalitných, esenciálnych omega 3 a omega 6 mastných kyselín Starostlivá príprava Žiadne umelé konzervanty ani farbivá Bez laktózy a lepku Purizon: Prírodné ingrediencie tej najvyššej kvality stáleho krmiva pre Vašu mačku. 70 % vybrané druhy mäsa a rýb, 30 % ovocie, zelenina, byliny, rastliny, vitamíny minerály, 0 % obilie. Využite našu jedinečnú ponuku! Len teraz pri kúpe 6,5 kg granúl Purizon obdržíte k tomu 2 x viac zooBodov. Nezabudnite prosím, že sa táto ponuka vzťahuje len na produkty uvedné pod č. 759145. Podrobné informácie k produktom nájdete na nasledujúcich odkazoch: Purizon

za cenu 39.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce