2 x viac zooBodov: 48 x 85 g Concept for Life -  All Cats v omáčke

2 x viac zooBodov: 48 x 85 g Concept for Life - Sterilised Cats v omáčke

27.99 €

Radosť prinášajúci s akostnou značkou Concept for Life - tento produkt obchodujeme výhodne za 27.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Urobte si radosť.

SKU: 4260358514734
Do obchodu

Popis

Concept for Life

Radosť prinášajúci od obľúbeného výrobcu Concept for Life - tento hit môžete zohnať vo zľavové akciu za 27.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Concept for Life je prispôsobený mačkám v každom veku a ponúka vyvážený obsah živín, ktoré dodajú mačke všetko, čo potrebuje. Hlavnou prísadou rady Concept for Life sú vybrané kúsky mäsa, čo spoločne s kvalitnými a funkčnými surovinami a skvele vyváženými živinami tvorí ideálne krmivo pre mačky. Naviac je dobre stráviteľné. Jedinečná a komplexné receptúra mokrého krmiva sa postará o zdravie Vašej mačky v každom veku. Miešané výhodné balenie (12 x 85 g v želé 12 x 85 g v omáčke) obsahuje nasledujúce druhy: Concept for Life All Cats:Ideální a vyvážené krmivo pro dospělé kočky od 1. roku života. Concept for Life Sterilised Cats:Pro kastrované kočky od 1. roku života s vyváženým poměrem energie. Concept for Life Sensitive Cats:Pro kočky s citlivým zažíváním od 1. roku života. Concept for Life Light :Pro dospělé kočky od 1. roku života, které trpí nadváhou. Concept for Life Beauty:Pro dospělé kočky od 1. roku života zaměřené na srst a pokožku zvířete. Concept for Life Kitten:Pro koťata od 2. měsíce života, březí a kojící kočky s vyváženým obsahem živin. Concept for Life All Cats 10+: Pro kočičí seniory od 10 let věku s menší spotřebou energie. Krmivo Concept for Life - prehľad: Vyvážený pomer živín: Receptúra obsahuje všetky dôležité vitamíny, bielkoviny, mastné kyseliny a balastné látky, ktoré mačka k životu potrebuje. Dobre prijímané: Textúra i rozmer sú ideálne, naviac v kombinácii s chutnou omáčkou, preto mačkám skutočne chutí. Vyvinuté v spolupráci so zverolekármi Obsahuje esenciálny taurín Bez sóje, cukru, stabilizátorov chuti a konzervačných látok, aby sa mačka cítila skvele Vyskúšajte teraz výhodné balenie! Len teraz pri kúpe 48 x 85 g kapsičiek pre mačky Concept for Life obdržíte 2 x viac zooBodov! Podrobné informácie k jednotlivým produktom nájdete tu: Concept for Life - All Cats v omáčke Concept for Life - All Cats v želé Concept for Life - Sterilised Cats v omáčke Concept for Life - Sterilised Cats v želé Concept for Life - Sensitive Cats v omáčke Concept for Life - Sensitive Cats v želé Concept for Life - Beauty v omáčke Concept for Life - Beauty v želé Concept for Life - Light v omáčke Concept for Life - Light v želé Concept for Life - Kitten v omáčke Concept for Life - Kitten v želé Concept for Life - All Cats 10+ v omáčke Concept for Life - All Cats 10+ v želé Concept for Life – šitý na mieru pre život. Nezabudnite, prosím, že sa táto ponuka vzťahuje len na produkt číslo 667681.

za cenu 27.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce