2 x 2 kg Sanabelle miešané balenie - Adult Hydina & Indoor

2 x 2 kg Sanabelle miešané balenie - Adult Hydina & pštros

19.99 €

Ponuka pre vás: od Sanabelle - tento hit zaobstaráte s unikátnou zľavou za 19.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 4015598017190
Do obchodu

Popis

Sanabelle

Hit poslednej doby, kvalitné značky Sanabelle - tento produkt kúpite v jedinečnej akcii za 19.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Neplaťte inde viac než musíte.

Sanabelle krmivo pre mačky je vyrábané rodinnou firmou a receptúra krmiva je prispôsobená najnovším vedeckým poznatkom. Zložky živočíšnej povahy obsiahnuté v krmive pochádzajú výhradne zo zvierat určených na konzumáciu človekom. Sortiment krmív Sanabelle ponúka širokú paletu krmív pre mačky všetkých vekových kategórií. Krmivo dodáva mačkám všetko dôležité, je chutné, obsahuje množstvo hydinového mäsa, vyvážený pomer životne dôležitých vitamínov, živín a vlákniny, s prispôsobenou veľkosťou granúl. Využite našu výhodnú ponuku! 2 x 2 kg Sanabelle granuly v miešanom balení - za výhodnú cenu!

za cenu 19.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce