2 x 2 kg Sanabelle miešané balenie - Adult Hydina & Indoor

2 x 2 kg Sanabelle miešané balenie - Adult Hydina & Indoor

22.99 €

Jasný hit, od firmy Sanabelle - tento produkt obchodujeme s unikátnou zľavou za 22.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4015598017299
Do obchodu

Popis

Sanabelle

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu od spoločnosti Sanabelle - tento artikel je v túto chvíľu v bombastické akcii za 22.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. No a to sa jednoducho oplatí.

Sanabelle krmivo pre mačky je vyrábané rodinnou firmou a receptúra krmiva je prispôsobená najnovším vedeckým poznatkom. Zložky živočíšnej povahy obsiahnuté v krmive pochádzajú výhradne zo zvierat určených na konzumáciu človekom. Sortiment krmív Sanabelle ponúka širokú paletu krmív pre mačky všetkých vekových kategórií. Krmivo dodáva mačkám všetko dôležité, je chutné, obsahuje množstvo hydinového mäsa, vyvážený pomer životne dôležitých vitamínov, živín a vlákniny, s prispôsobenou veľkosťou granúl. Využite našu výhodnú ponuku! 2 x 2 kg Sanabelle granuly v miešanom balení - za výhodnú cenu!

za cenu 22.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce