2 x 1

2 x 1,5 kg Lukullus miešané balenie na skúšku - charolaiské hovädzie & pstruh a kura & severomorský losos

11.99 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza s akostnou značkou Lukullus - tento produkt dodávame v hustej akciu za 11.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 4260077048206
Do obchodu

Popis

Lukullus

Veľmi žiadaný produkt, od popredného výrobcu Lukullus - tento hit nájdete v akcii za 11.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Lukullus prémiové krmivo pre psov sú kvalitné a zdravé granuly, ktoré sú pripravované z prírodných zložiek veľmi šetrným výrobným procesom - lisovaním za studena. Vďaka tomu zostávajú zložky krmiva a chuť starostlivo vybraných prísad v prírodnom stave, pretože príroda obsahuje všetko, čo Váš pes potrebuje. Vyskúšajte tieto granuly v miešanom balení za výhodnú cenu! charolaiské hovädzie & pstruh kura & severomorský losos Barbarie-kačica & jahňacie mäso Prednosti granúl Lukullus v prehľade: zo starostlivo vybraných zložiek lisované za studena, šetrný výrobný proces ideálne zachováva chuť pôvodných surovín prírodne konzervované bylinkami neobsahuje geneticky modifikované zložky Lukullus dôveruje sile prírody. Vyberte si z nasledujúcich miešaných balení: 1,5 kg charolaiské hovädzie & pstruh a 1,5 kg kura & severomorský losos 1,5 kg charolaiské hovädzie & pstruh a 1,5 kg Barbarie-kačica & jahňacie 1,5 kg Barbarie-kačica & jahňacie a 1,5 kg kura & severomorský losos Mimochodom: Lukullus granuly pre psov sa výborne hodia aj ako zdravá maškrta. Jednoducho dajte Vášmu psíkovi hrsť granúl Lukullus za odmenu (množstvo krmiva je závislé na rase psa, veku a aktivite; prosím, redukujte bežnú dennú dávku krmiva o množstvo granúl dané ako odmena). Váš pes bude túto maškrtu jednoducho zbožňovať! Viac informácií o jednotlivých druhoch granúl nájdete na uvedených odkazoch: Lukullus charolaiské hovädzie & pstruh Lukullus kura & severomorský losos Lukullus Barbarie-kačica & jahňacie mäso Skladujte v chlade a suchu. Nevhodné uchovávať vo vzduchotesných nádobách. Naše produkty chceme vyrábať čo najviac prírodne bez použitia chemických prísad ako napr. konzervačných látok, farbív a atraktantov. Z tohto dôvodu majú všetky naše za studena lisované produkty životnosť 8 mesiacov od výroby.

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce