18 kg Royal Canin Size za super cenu! - Maxi Adult

18 kg Royal Canin Size za super cenu! - Maxi Puppy

51.99 €

Dnes sme vybrali: s osvedčenou značkou Royal Canin Size - tento produkt máte za pár kliknutí takmer zadarmo za 51.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

SKU: 3182550704960
Do obchodu

Popis

Royal Canin Size

Dnes je tu pre vás od obľúbenej spoločnosti Royal Canin Size - tento produkt doručujeme za bombastickú cenu 51.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Neplaťte inde viac než musíte.

ROYAL CANIN SIZE - rôzne psy majú rôzne potreby z hľadiska krmiva. Koncept krmív Royal Canin je špeciálne vyvinutý s ohľadom na veľkosť, vek, aktivitu a životný štýl a tým pomáha udržovať Vášho psa zdravého po celý život. Krmivo Royal Canin poskytuje psom vyváženú a odpovedajúcu potravu. Royal Canin sa radí k pionierom v oblasti výroby suchých krmív a vďaka intenzívnemu vývoju a moderným výrobným prostriedkom patria krmivá Royal Canin k tým najkvalitnejším. Royal Canin dodává psom zdravie a dopomáha im k dlhému životu. Ďalšie detailné informácie k jednotlivým druhom krmiva nájdete pod nasledujúcimi odkazmi. Prosím nezabudnite, že táto ponuka platí iba pro produkt číslo 209959. Royal Canin Maxi Adult Royal Canin Maxi Puppy Royal Canin Medium Puppy Royal Canin Medium Adult Royal Canin Giant Adult Royal Canin Giant Junior Royal Canin Mini Adult

za cenu 51.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce