15 + 3 kg zdarma! 18 kg Eukanuba Adult a Puppy pre veľké a stredné rasy - Growing Puppy Medium Chicken

15 + 3 kg zdarma! 18 kg Eukanuba Adult a Puppy pre veľké a stredné rasy - Growing Puppy Medium Chicken

39.99 €

Vynikajúci s pečaťou kvality Eukanuba - tento tovar si môžete kúpiť v neopakovateľnej akcii za 39.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Neplaťte inde viac než musíte.

Kategorie: , , ,
Značka: 
SKU: 8710255122564
Do obchodu

Popis

Eukanuba

Vaše možnosti obohacujúce značky Eukanuba - tento tovar si môžete nechať dodať s VIP zľavou pre každého za 39.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Eukanuba je krmivo pre psov vyvinuté v spolupráci s veterinármi. Eukanuba ponúka kompletnú skupinu výrobkov, ktorá zohľadňuje nielen životnú fázu psov, ale aj ich rasu a aktivitu. Premium krmivo Eukanuba je vyrobené iba z kvalitných surovín a živočíšne proteíny tvoria hlavný zdroj proteínov v krmive. Všetky krmivá Eukanuba obsahujú vysoko koncentrované živiny, a preto sú krmné dávky menšie než u iných krmív. Krmivo neobsahuje farbivá, umelé arómy ani konzervačné látky. Využite našu jedinečnú ponuku! Len teraz pri kúpe 18 kg balenia granúl Eukanuba pre psy obdržíte z toho 3 kg zdarma! Len do vypredania zásob! Nezabudnite, že táto ponuka sa vzťahuje len na produkt číslo 688765. Viac informácií o jednotlivých produktoch obdržíte na týchto odkazoch: Eukanuba Active Adult Large Breed Chicken Eukanuba Active Adult Medium Breed Eukanuba Growing Puppy Large Breed Chicken Eukanuba Growing Puppy Medium Breed Chicken

za cenu 39.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce