14+1 kg zdarma! 15 kg Markus Mühle granuly - Black Angus Junior

14+1 kg zdarma! 15 kg Markus Mühle granuly - Black Angus Senior

40.99 €

Príjemné pocity nadväzujúci od výrobcu Markus Mühle - tento hit získate za perfektnú cenu 40.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4032314030554
Do obchodu

Popis

Markus Mühle

V akcii je len tu populárneho výrobcu Markus Mühle - tento tovar zakúpite výhodne za 40.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Urobte si radosť.

Firma Markus-Mühle sa zameriava na prirodzenú prírodnú stravu pre psa. Všetky produkty sú vyrobené z kombinácie prvotriednych živočíšnych bielkovín, najlepších sacharidov a starostlivo vybraných bylinných zložiek. Kvalitné a vysoko stráviteľné zdroje bielkovín pre podporu zdravého rastu a posilnenia svalov. Poskytuje esenciálne mastné kyseliny, ktoré stimulují metabolizmus a má veľký význam pre štruktúru a zachovanie bunkových stien. Využite našu jedinečnú ponuku! Len teraz obdržíte pri kúpe 15 kg granúl Markus Mühle 1 kg zdarma! Prosím nezabudnite, že sa táto ponuka vzťahuje len na produkty uvedené pod č. 655194. Viac informácií o jednotlivých produktoch obdržíte na uvedených odkazoch: Black Angus Adult Black Angus Junior Black Angus Senior Markus Mühle NaturNah

za cenu 40.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce