12 x 400 g Rinti čisté mäso

12 x 400 g Rinti čisté mäso, 11 + 1 zdarma! - Jahňacie

13.09 €

Veľmi žiadaný produkt, od kvalitného výrobcu RINTI - tento hit môžete získať v úžasnej akcii za 13.09 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Kategorie: , , ,
Značka: 
SKU: 4000158910561
Do obchodu

Popis

RINTI

Produkt osvedčený zákazníkmi, od populárnej značky RINTI - tento artikel odporúčame s unikátnou zľavou za 13.09 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Rinti je vyvážené krmivo s obsahom mäsa, ktoré zodpovedá prirodzeným potrebám psov. Pes je od prírody mäsožravec, jeho tráviaci trakt je tomu prispôsobený. Jeho prirodzená korisť obsahuje okrem svalstva tiež vnútornosti ako pečeň, žalúdok, pľúca rovnako ako iné druhy mäsa s obsahom minerálov. Pes nie je bylinožravec, nepotrebuje prijímať v krmive obilniny ako zdroj uhľohydrátov a energie, pretože v mäse obsiahnuté tuky mu dodávajú dostatok kalórií. Kŕmte svojho psa krmivom Rinti Pur: obsahuje totiž pravé kúsky mäsa teraz s ešte väčším množstvom kúskov mäsa! s repnou vlákninou! bohaté na vlákninu - pre správne trávenie s ľanovým olejom, bohaté na nenasýtené mastné kyseliny Omega-3 pre optimálnu ochranu buniek, na podporu imunitného systému neobsahuje lisované mäso neobsahuje dochucovadlá neobsahuje mäsovú múčku neobsahuje obilniny (ktoré obsahuje väčšina granúl) neobsahuje sóju neobsahuje farbivá Pri výrobe krmív Rinti Pur je mäso pripravované pri nízkej teplote a šetrne spracované, aby si zachovalo čo možno najviac prirodzených látok. Preto chutí Rinti Pur ako práve pripravené. Rinti Pur je krmivo, ktoré obsahuje všetky pre Vášho psa dôležité látky. Jedinečná kombinácia viacerých druhov mäsa obohatená o vitamíny a minerálne látky. Pre zdravú výživu je doporučovaný vyvážený pomer omega 3 a 6 nenasýtených mastných kyselín. Omega 3 mastné kyseliny sú obsiahnuté okrem iného v ľanovom oleji, omega 6 mastné kyseliny v mäsových komponentoch. Cenná vláknina, označovaná ako rastlinný vedľajší produkt, sa vyznačuje svojím podporným účinkom na trávenie, obzvlášť u starších a väčších psov. Podiel mäsa v krmive Rinti Pur sa pohybuje až okolo 70%. Zvyšný obsah je tvorený vlákninou, tukmi, minerálnymi látkami, vitamínmi a vodou. Využite teraz našu výhodnú ponuku! Len teraz pri kúpe 11 x 400 g krmiva Rinti čisté mäso podľa Vášho výberu dostanete teraz 1 x 400 g toho istého druhu k tomu zdarma! 12 konzerv za cenu 11! Upozorňujeme, že táto ponuka sa vzťahuje len na produkt číslo 476087. Ďalšie informácie k produktu obdržíte na uvedenom odkaze: Rinti čisté mäso (Kennerfleisch)

za cenu 13.09 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce