12 kg Purizon Adult + Barkoo Dental maškrty zdarma! - Puppy - bez obilnín

12 kg Purizon Adult + Barkoo Dental maškrty zdarma! - Puppy - bez obilnín

47.99 €

Jasný hit, od populárnej značky Purizon - tento artikel pořizujte v časovej obmedzenej zľave za 47.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 4260358516561
Do obchodu

Popis

Purizon

Jedinečná ponuka, s akostnou značkou Purizon - tento tovar zakúpite výhodne za 47.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! No a to sa jednoducho oplatí.

Barkoo dentálne maškrty: Barkoo dentálne snacky ponúkajú 2 v 1 - starostlivosť i pôžitok: Potešte Vášho štvornohého kamaráta lahodnou maškrtou a zároveň sa starajte o jeho chrup. Snacky sú vhodné pre malé, stredné i veľké plemená. Vďaka 8-hrannému tvaru a výnimočnej konzistencii napomáhajú snacky redukcii zubného povlaku priamo na zuboch i v medzizubných priestoroch. Denným používaním výrazne znížite riziko tvorby povlaku a posilníte ďasná zvieraťa. Bezproblémová dentálna hygiena! Prírodné bez prídavku cukru. Prednosti dentálnych snackov Barkoo: starostlivosť o chrup a pôžitok zo žuvania v jednom 8-hranný tvar a špeciálna konzistencia redukujú zubný povlak každodenným podávaním snackov sa staráte o chrup zvieraťa prírodné bez prídavku cukru tvar vhodný pre všetkých psov vyvinuté odborníkmi dostupné taktiež vo veľkom balení Využite našu jedinečnú ponuku! Len teraz pri kúpe 12 kg granúl pre psy Purizon Adult obdržíte k tomu maškrty Barkoo Dental pre stredne veľkých psov zdarma! Purizon granuly: Granuly pre psov Purizon sa riadia prirodzenou výživou psov ako mäsožravcov. Ako prémiové krmivo boli vyvinuté granuly Purizon s podielom mäsa a rýb 70 % - zložené z čerstvého kuracieho mäsa, čerstvo ulovených rýb a výživných prísad, ako napr. lososového oleja, úplne bez obilnín. Namiesto obilnín alebo ryže obsahuje Purizon kvalitné ovocie, zeleninu a vybrané bylinky. Tieto kvalitné zložky prémiového krmiva Purizon dodávajú potrebné vitamíny a minerálne látky a podporujú zdravie a vitalitu Vášho psa. Vďaka mimoriadne šetrnému spracovaniu sú zachované živiny i pôvodná chuť krmiva. Purizon prémiové krmivo kura ryba presvedčí nasledujúcimi prednosťami: Obsah bielkovín 41 % z kvalitných živočíšnych zložiek - čerstvé mäso a čerstvo ulovené ryby Bez obilnín - namiesto obilnín 30 % ovocia, zeleniny a byliniek Prírodne konzervované a šetrne spracované Purizon s rybou prémiové krmivo pre psov presvedčí nasledujúcimi prednosťami: Ryba ako jediný zdroj bielkovín Vysoký obsah bielkovín 38 % z rôznych kvalitných druhov rýb Bez obilnín - namiesto obilnín 30 % ovocia, zeleniny a byliniek Prírodne konzervované a šetrne spracované Purizon: prírodné zložky najvyššej kvality pre správnu výživu psov: 70 % vybraného mäsa či rýb, 30 % ovocia, zeleniny, byliniek, rastlín, vitamínov minerálnych látok, 0 % obilnín. Purizon je krmivo najvyššej kvality pre dospelých psov všetkých rás a veľkostí. Nezabudnite prosím, že sa táto ponuka vzťahuje len na produkt číslo 768130. Ďalšie informácie o jednotlivých produktoch obdržíte na uvedených odkazoch: Purizon granuly Barkoo maškrty

za cenu 47.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce