12 kg Eukanuba Veterinary Diets + FURminator Curry Comb kefa zdarma! - Restricted Calorie

54.99 €

Nie je prečo váhať, čo nám vyrába Eukanuba Veterinary Diet - tento artikel sa na vás teší v hustej akciu za 54.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

SKU: 8710255129846
Do obchodu

Popis

Eukanuba Veterinary Diet

Vaše možnosti obohacujúce od značky Eukanuba Veterinary Diet - tento artikel odporúčame výhodne za 54.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Eukanuba Veterinary diets predstavuje krmiva pre psov trpiacich danými ochoreniami. Diéta je vhodná pri liečbe nadváhy, tráviacich či kožných ochorení, ochorení močových ciest či bolesti kĺbov. PodávánPravidelná starostlivosť o srsť je dôležitá preto, aby sa srsť Vášho maznáčika krásne leskla a pokožka bola zdravá. Žbilko FURminator je neoddeliteľnou súčasťou radu produktov pre starostlivosť o srsť originálne profesionálne značky FURminator deShedding a je vhodné pre psov i mačky. Pravidelná starostlivosť o srsť je dôležitá preto, aby sa srsť Vášho miláčika krásne leskla a pokožka bola zdravá. Žbilko FURminator je neoddeliteľnou súčasťou radu produktov pre starostlivosť o srsť originálnej profesionálnej značky FURminator deShedding a je vhodné pre psov a mačky. Kefa je vybavená gumovými nopkami, ktoré jemne masírujú pokožku. Masáž kefou je nielen veľmi príjemná, ale navyše stimuluje produkciu mazu. Pri každodennej starostlivosti dochádza k uvoľňovaniu prírodných olejov, čo prispieva ku kráse a lesku srsti a zdravie pokožky. FURminator Curry Comb kefa v krátkom prehľade: Pomôcka pre starostlivosť o srsť psov a mačiek Vhodné pre väčšinu druhov srsti Použiteľné na suchú a vlhkú srsť Špeciálne tvarované gumové nopky: jemná masáž pokožky, vhodné aj pre citlivé zvieratá Stimuluje produkciu mazu: pri česaní sa uvoľňujú prírodné oleje, čo prispieva ku kráse srsti a zdraviu pokožky Pohodlná manipulácia: kefa sa dobre drží, je možné používať jednú ruku Praktická slučka na ruku, gumové nopky a labky: bezpečné použitie na vlhkú srsť FURminator Ultimate Hair Reduction System: redukuje vypadané chlpy Od vývojárov originálnej pomôcky FURminator deShedding Farba: šedá / čierna Materiál: umelá hmota Rozmery: celkovo: cca. d 12 x š 6 x v 4 cm nopky: cca. d 0,5 cm Skvelá ponuka! Iba po obmedzenú dobu: teraz pri kúpe 12 kg granúl Eukanuba Veterinary diets získate k tomu žbilko Curry Comb zadarmo! Nezabudnite prosím, že sa uvedená ponuka vzťahuje iba na produkt č. 870014.

za cenu 54.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce