10 kg Josera + Škrabacia podložka Multi-Scratch z kartónu zdarma! - Nature Cat

10 kg Josera + Škrabacia podložka Multi-Scratch z kartónu zdarma! - SensiCat

33.99 €

Limitovaná edícia produktu s pečaťou kvality Josera - tento produkt máte na dosah ruky s neuveriteľnou zľavou za 33.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 4032254749219
Do obchodu

Popis

Josera

Váš obľúbený produkt, so známou značkou Josera - tento produkt objednáte za výhodnú cenu 33.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Neplaťte inde viac než musíte.

Josera Emotion pre mačky je neobyčajne chutné krmivo, ktoré obsahuje veľmi dobre stráviteľné bielkoviny a vyhovuje nárokom mačiek s rozdielnou aktivitou. Receptúra krmiva Josera Emotion a jej zložky podliehajú prísnej kontrole. Krmivo Josera Emotion je overená nemecká kvalita bez neobsahu konzervačných látok, umelých farbív a aróm. Škrabacia podložka Multi-Scratch z kartónu Koniec so stopami po škrabaní na kobercoch či nábytku! Ponúknite Vašej mačke zmysluplnú alternatívu na brúsenie ich pazúrikov. Na škrabacej podložke Multi-Scratch má Váš tiger kedykoľvek možnosť sa do sýtosti vyblázniť. Základňa je vyrobená zo silného kartónu. Navyše môžete svoju mačičku k brúseniu si pazúrikov práve na tejto podložke podnietiť prídavkom Catnipu. Pazúriky budú ošetrované prirodzeným spôsobom a potreba k ich obrusovaniu bude plne uspokojená. Po opotrebovaní škrabacej podložky Multi-Scratch je možné zvyšky jednoducho odovzdať k ďalšiemu zužitkovaniu. Alternatíva šetrná k životnému prostrediu! Škrabacia podložka Multi-Scratch z kartónu v prehľade Odolná proti poškrábaniu: kompletne vyrobená z robustnej vlnitej lepenky, obojstranná pre dvojnásobnú životnosť S catnipom (Catnip):napomáha k rozptýleniu Vašej mačky, extra zabalený Perfektný doplnok ku škrabadlu Proti útokom mačky na Vaše koberce a tapety Stabilný kartonový rám: zabraňuje extrakcii catnipu Ekologicky šetrná likvidácia Materiál: vlnitá lepenka Rozmery: D 47 x Š 12 x V 5 cm Skvělá ponuka! Akcia sa vzťahuje iba na tento produkt: teraz pri kúpe veľkého balenia granúl Josera získate k tomu škrabaciu podložku zadarmo! Nezabudnite prosím, že sa uvedená ponuka vzťahuje iba na produkt č. 856011.

za cenu 33.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce