10 kg Josera + Škrabacia podložka Multi-Scratch z kartónu zdarma! - Nature Cat

10 kg Josera + Škrabacia podložka Multi-Scratch z kartónu zdarma! - Carismo

35.99 €

No tak toto je gól: so známou značkou Josera - tento hit zaobstaráte s výnimočnou zľavou za 35.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 4032254749363
Do obchodu

Popis

Josera

Unikátny od originálneho výrobcu Josera - tento tovar si môžete zakúpiť za výhodnú cenu 35.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Josera Emotion pre mačky je neobyčajne chutné krmivo, ktoré obsahuje veľmi dobre stráviteľné bielkoviny a vyhovuje nárokom mačiek s rozdielnou aktivitou. Receptúra krmiva Josera Emotion a jej zložky podliehajú prísnej kontrole. Krmivo Josera Emotion je overená nemecká kvalita bez neobsahu konzervačných látok, umelých farbív a aróm. Škrabacia podložka Multi-Scratch z kartónu Koniec so stopami po škrabaní na kobercoch či nábytku! Ponúknite Vašej mačke zmysluplnú alternatívu na brúsenie ich pazúrikov. Na škrabacej podložke Multi-Scratch má Váš tiger kedykoľvek možnosť sa do sýtosti vyblázniť. Základňa je vyrobená zo silného kartónu. Navyše môžete svoju mačičku k brúseniu si pazúrikov práve na tejto podložke podnietiť prídavkom Catnipu. Pazúriky budú ošetrované prirodzeným spôsobom a potreba k ich obrusovaniu bude plne uspokojená. Po opotrebovaní škrabacej podložky Multi-Scratch je možné zvyšky jednoducho odovzdať k ďalšiemu zužitkovaniu. Alternatíva šetrná k životnému prostrediu! Škrabacia podložka Multi-Scratch z kartónu v prehľade Odolná proti poškrábaniu: kompletne vyrobená z robustnej vlnitej lepenky, obojstranná pre dvojnásobnú životnosť S catnipom (Catnip):napomáha k rozptýleniu Vašej mačky, extra zabalený Perfektný doplnok ku škrabadlu Proti útokom mačky na Vaše koberce a tapety Stabilný kartonový rám: zabraňuje extrakcii catnipu Ekologicky šetrná likvidácia Materiál: vlnitá lepenka Rozmery: D 47 x Š 12 x V 5 cm Skvělá ponuka! Akcia sa vzťahuje iba na tento produkt: teraz pri kúpe veľkého balenia granúl Josera získate k tomu škrabaciu podložku zadarmo! Nezabudnite prosím, že sa uvedená ponuka vzťahuje iba na produkt č. 856011.

za cenu 35.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce