10 + 2 zdarma! 12 x 85 g Purina kapsičky Sterilised s lososom a mrkvou

6.19 €

Jasný hit, čo berieme od značky Purina One - tento produkt dodávame výhodne za 6.19 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 7613034452672
Do obchodu

Popis

Purina One

Váš obľúbený produkt, kvalitné značky Purina One - tento hit môžete zohnať za takmer veľkoobchodnú cenu 6.19 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Purina One Adult je vyvážené kompletné krmivo pre dospelé mačky. Jemné kúsky hovädzieho alebo kuracieho mäsa, spolu so zeleninou v lahodnej omáčke poskytujú kompletné krmivo pre mačky a spájajú kvalitu i neodolateľnú chuť. Vyvinutá v spolupráci s veterinármi a odborníkmi na výživu je Purina prispôsobená výživovým potrebám dospelých mačiek. Silnú, prirodzenú obranyschopnosť podporujú antioxidanty (napr. vitamín E). Je dobre známe, že mačky sú náchylné na tvorbu močových kameňov, preto krmivo obsahuje minerály, ktoré vedú k zníženiu struvitov. Purina One Adult je bohatá na vlákninu, ktorá preukázateľne podporuje zdravý tráviaci trakt. Obsiahnuté oleje a tuky poskytujú cenné omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, ktoré podporujú lesklú srsť. Charakteristika produktu v skratke: Mokré krmivo pre dospelé mačky všetkých rás Krehké kúsky hovädzieho a kuracieho mäsa so zeleninou v lahodnej omáčke Vyrobené z vysoko kvalitných surovín Antioxidanty (napr. vitamín E): Na podporu prirodzenej obranyschopnosti Zdravé močové cesty: Znížená hladina minerálov chráni proti močovým kameňom Bohaté na špeciálnu vlákninu: Podporuje zdravý tráviaci systém Omega 3 a omega 6 mastné kyseliny: Pre lesklú srsť Vyvážené a holistické Purina vyvinutá s veterinármi a odborníkmi na výživu Skvelá ponuka! Iba po obmedzenú dobu: teraz pri kúpe 10 kapsičiek Purina One získate k tomu ďalšie 2 kapsičky zdarma! 12 kapsičiek za cenu 10! Nezabudnite prosím, že sa uvedená ponuka vzťahuje iba na produkt č. 868015.

za cenu 6.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce