10 + 2 kg zdarma! Eukanuba 12 kg - Golden Retriever

10 + 2 kg zdarma! Eukanuba 12 kg - Boxer

34.09 €

V akcii je pochádzajúce od značky Eukanuba - tento artikel je v tento okamih takmer zadarmo za 34.09 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Kategorie: , , ,
Značka: 
SKU: 8710255120232
Do obchodu

Popis

Eukanuba

Urobte si radosť: čo odoberáme od výrobcu Eukanuba - tento hit môžete získať extra lacno za 34.09 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Eukanuba pre psov je vyvinuté v spolupráci s veterinármi. Eukanuba ponúka kompletnú radu krmív pre psov, ktoré zohľadňujú nielen vek, životnú fázu psov, ale aj ich rasu a každodennú aktivitu. Granule Eukanuba neobsahujú farbivá, arómy ani konzervačné látky. Skvelá ponuka! Iba po obmedzenú dobu: teraz pri kúpe 10 kg granúl Eukauba získate k tomu ďalšie 2 kg zadarmo! 12 kg za cenu 10! Nezabudnite prosím, že sa uvedená ponuka vzťahuje iba na produkt č. 868330.

za cenu 34.09 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce